Компанія UB1 перемогла в номінації «Прорив у логістиці»

Ukrainian Logistics Award

26 листопада 2021 року в рамках «ХХVI Всеукраїнського Дня Логіста: Success stories у логістиці — 2021» В2В медіа група TradeMasterGroup вперше ініціювала Національну премію «Ukrainian Logistics Award — 2021».

Брали участь у заході всі компанії, що пропонують послуги та рішення з логістики: ІТ-компанії, постачальники обладнання, транспортно-експедиторські та складські компанії, а також 3PL-оператори. Серед великої кількості учасників — понад 300 управлінців — компанія UB1 завдяки цьогорічним досягненням та стрімкому зростанню  здобула перемогу в номінації «Прорив у логістиці».

ukrainian logistic award 2021

ukrainian logistic award 2021

ukrainian logistic award 2021

Постійне підвищення якості робіт і обслуговування клієнтів дає змогу компанії створити унікальний сервіс і асортимент послуг. Протягом останнього року UB1 заключила багато контрактів із міжнародними компаніями, запутила мультимодальну та LTL-логістику, почала надавати клієнтам фулфілмент. Товарообіг РЦ мережі «Близенько» — наших партнерів — збільшився до 40 %. Такі успіхи вразили членів комісії, тим більше, що ми почали надавати послуги 3PL-оператора лише у 2017 році.

«ХХVI Всеукраїнський День Логіста: Success stories у логістиці — 2021» — актуальний захід і має велику цінність для працівників логістичної сфери, адже він надає нагоду обмінятися досвідом із представниками бізнесу та експертами, обговорити тенденції розвитку логістики, поділитися своїми досягненнями, запозичити успішні ідеї для подальшої імплементації у власних компаніях. Участь у цьому заході стала корисною і для нас, тож плануємо відвідувати в наступних роках.

Ми й надалі будемо докладати максимум зусиль для забезпечення успішного виконання логістичних завдань, а досягнуті результати — підтримувати і примножувати!